Współpraca

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą ze mną. Trafiliście w odpowiednie miejsce. Jedna z góry uprzedzam, na poniższe formy współpracy nie mogę przedstawić żadnych konkretnych przykładów. Z każdym klientem podpisuję umowę o zachowaniu tajemnicy handlowej. Nigdy się nie chwaliłem i nie będę tego robił produktami swoich klientów. Muszą Ci wystarczyć rzetelne artykuły na moim blogu aby uznać czy jestem wart Twojej uwagi czy nie. Jednakowoż mam nadzieję, że znajdą się osoby które w przyszłości pozwolą mi na umieszczeniu swojego logo w zakładce „Współpraca”. Trochę odeszliśmy od zawartości tematu, wracając do sedna:

1. Przeprowadzam wnikliwe testy nowych urządzeń/oprogramowania – w skład takiej usługi wchodzi test urządzenia/oprogramowania, profesjonalna analiza mocnych i słabych stron produktu, wskazanie zagrożeń rynkowych, analiza rynku w kontekście rozwiązań konkurencyjnych, pokazanie braków oraz subiektywna ocena samego produktu. W wielu firmach pracownicy nie potrafią bądź nie chcą poprawnie zweryfikować atrakcyjności pomysłu szefa z różnych względów. Ja jestem osobą z zewnątrz. Nie będę miał problemów aby powiedzieć wszystko dosłownie wszystko co myślę. W końcu moja rola ma na tym polegać.

2. Analizy wdrożeniowe oprogramowania księgowo – magazynowego na każdym etapie procesu. Przeprowadzam analizę przed wdrożeniową – wskazuję w niej niezbędne funkcjonalności, które musi posiadać oprogramowanie. Weryfikuję dokumentację przed wdrożeniową z analizą czy pokrywają się wszystkie nasze oczekiwanie oraz pomagam klientowi przy weryfikacji wdrożenia przed podpisaniem protokołu odebrania prac.

3. Audyt rozwiązań sieciowych oraz określenia potrzeby jej modyfikacji – sieć firmowa jest ważna dla każdej dobrze prosperującej działalności gospodarczej. Wskazuję jej słabe strony oraz proponuję rozwiązania. Analiza zawiera aktualny stan rzeczy, potrzebne modyfikacje oraz raport opisujący w jaki sposób zmiany wpłyną na działalność podmiotu.

Zapraszam również do współpracy na blogu. Przeprowadzę audyty aktualnych Państwa rozwiązań i dokładnie opiszę je na blogu. Na artykuł nie będzie miał wpływu producent opisywanego rozwiązania. Na moją opinię nie idzie wpłynąć a tym bardziej poddać cenurze.

Jeżeli masz pytania zapraszam do kontaktu pod mailem : kontakt@itlif.pl