O blogu

Będę pisał dla Was o każdej strefie IT skierowanej dla odbiory Indywidualnego jak i właścicieli firm. Artykuły nie będą traktować o nowinkach technologicznych lecz o tym jak podejść do technologi przyziemnie. W jaki sposób się z nią obchodzić, nie dać się oszukać „gadce marketingowej” kup z najwyższej półki, nowe urządzenia muszą mieć największą moc obliczeniową, przekątną, pamięć itd. W artykułach pomogę w podjęciu decyzji jakimi kryteriami się kierować aby dopasować urządzenia do Nas a nie na odwrót.

O mnie

Cześć!!!

Cześć mam na imię Dawid a Wy jesteście na moim blogu „IT dla ludzi i firm”. Postanowiłem założyć blog technologiczny dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Dlaczego?? Od prawie dziesięciu 10 lat jestem na rynku IT. Pracowałem 6 lat w firmie, która świadczyła wszelkiego rodzaju usługi Informatyczne dla przeciętnego „Kowalskiego” jak i dużych odbiorców instytucjonalnych. Aktualnie utrzymuję infrastrukturę IT w dużej firmie. Postanowiłem podzielić się z Wami moją zdobytą wiedzą przez te wszystkie lata. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc zrozumieć ten świat, a nawet czasami Wam pomóc. Możecie uważać, że ciężko jest połączyć na jednym Blogu tak odległe zagadnienia. Jednak ja kocham to co robię. Moje zainteresowania nie kończą się wyłącznie na tym co robię zawodowo, lubię zgłębiać rynek. Dzieją się na nim bardzo interesujące rzeczy a czasami tak abstrakcyjne, że aż trudno w to uwierzyć.

Dlaczego czytać blog?

– Jest On kierowany dla Was – dlatego napisz do mnie wiadomość bądź skomentuj wpis, a ja posaram się odpowiedzieć na zawarte w ni m pytanie

– Racjonalnie przedstawię świat nowych technologi.

– Artykuły nie będą bablaniną marketingową – jeżeli nie uznam, iż dany produkt jest warty uwagi nie napiszę o nim.

– Opiszę najbardziej skomplikowane procesy wdrożeniowe w firmach i instytucjach.

– Pokażę jakie błędy popełniają właściciele firm podczas wprowadzania nowych produktów na rynek.

blooger.pl O blogu